Snow
Terasa

BALKÓN

Drevená podlaha na balkóne!


Vyberte si kvalitnú drevenú podlahu, ktorá rozžiari vaše bývanie. Prírodné drevo môže čoskoro dotvárať príjemnú atmosféru vášho bytu či domu. Náš drevený terasový systém, s dodaním až k vašim dverám. Podlaha je pripravená na individuálnu inštaláciu bez akejkoľvek odbornej pomoci alebo špeciálneho náradia - bez pílenia, bez vŕtania, bez hluku. Zvládne to ktokoľvek.

Vhodná pre pokládku na staré existujúce balkónové dlaždice.
Rýchla montáž.
Množstvo rôznych vzorov.
terasa

terasa

Terasy a balkóny s hydroizoláciou


GUMI je skvelou alternatívou pre už existujúce komplikované riešenia pre terasy s hydroizoláciou. Veľmi rýchla inštalácia a nízke náklady na m². GUMI je podlaha, ktorá nepotrebuje skrutkovanie na povrch, preto je pre všetky izolačné vrstvy bezpečná. GUMI možno demontovať bez poškodenia izolácie.

Priama montáž na izoláciu.
Umožňuje rýchlu demontáž v prípade kontroly.
Umožňuje voľný odtok dažďovej vody.

Záhradná terasa


Zmeňte rýchlo a ľahko vzhľad vašej podlahy. Ak má vaša terasa prepracovaný pôdorys alebo schody, informujte sa u nášho predajcu, rád vám pomôže a poradí.

Profesionálne technické poradenstvo.
Protišmykový základ konektora.
Najlepší pomer medzi cenou a kvalitou.
terasa

terasa
ThermoASH
NAJVYŠŠIA KVALITA TEPELNE UPRAVENÉ DREVO

Tepelná modifikácia

Proces úpravy dreva pri teplote 200 ° C. Zmena sfarbenia v celej sekcii. Najvyššia trieda trvanlivosti pre poveternostné podmienky. Po modifikačnom procese sa dosky preorientujú v atmosfére nasýtenej pary a získajú vlhkosť vhodnú pre vonkajšie uloženie podlahy.

Hobľovanie a olejovanie

Dosky získavajú tvar a rozmery dokončenej drevenej terasy. Záverečné strojové olejovanie s použitím vybraných špeciálnych olejov s prídavkom UV filtrov a farebných pigmentov chráni dosky pred intenzívnym slnečným žiarením a náhlymi teplotnými zmenami.


Podlahové moduly


Sedem modulárnych dosiek vám poskytuje veľkú možnosť na pokrytie celého povrchu bez rezania alebo špecializovaného montážneho tímu.
Jediné, čo musíte urobiť, je použiť našu kalkulačku. Ta vám vypočíta presný počet dosiek v rôznych veľkostiach, ako aj všetko potrebné.
Žiadne rezanie. Žiadny odpad. Ušetríte tým, že si kúpite len toľko m2, ako má vaša terasa.
terasa

terasa

Konektor


Konektor je vyrobený z vysoko odolnej syntetickej gumy používanej v automobilovom priemysle. Jeho špeciálne navrhnutý tvar umožňuje jednoduchú a viacnásobnú inštaláciu bez straty vlastností aj po mnohých rokoch používania.