Snow
Okenné systémy
Rozmanitosť plastových a hliníkových okien ponúka prakticky neobmedzený rozsah použitia a dizajnových možností. Spĺňa náročné architektonické požiadavky a pri väčšine projektov sa vďaka svojim vynikajúcim technickým hodnotám stáva optimálnym riešením.

Zvýšte svoju pohodu s našimi oknami


Inovativne a bezbecne s dlhou životnosťou. A tak individuálne ako su Vaše požiadavky. Či už tepelná izolácia, ochrana pred vlámaním alebo hlukom – naše okná sa prispôsobia Vašim osobným potrebám. U všetkých variantoch vyhotovenia máte pri konfigurácii slobodu výberu: Od klasickej bielej cez prirodzený vzhľad dreva až po krikľavé farby jedného odtieňa. 

ŠETRIŤ ENERGIU

OCHRANA PRED VLÁMANÍM

OCHRANA PRE HLUKOM

OCHRANA PRE HLUKOM

JEDNODUCHO UDRŽATEĽNÝ KOMFORT


Okenne systemy za najlepsie ceny na Slovensku


,,Postaráme sa o to, aby váš výber bol čo najlepší - plastové okná sú investícia na veľa rokov, preto voľba správneho materiálu a typu zasklenia ale aj vzhľadu doplnkov je veľmi dôležitá. Výmena starých okien navyše zlepšuje klímu v interiéri, zvyšuje komfort bývania a prispieva k celkovo lepšiemu energeticky úspornému štandardu bývania.

Ak vás zaujímajú ceny a cenník plastových okien, kontaktujte nás a na základe požiadaviek a špecifikácií vypracujeme individuálny cenník okien priamo pre vás. Ceny plastových okien sú ovplyvnené mnohými faktormi, ako je typ profilu, rozmery, typ zasklenia, počet krídel, farba a dekor plastového okna.