Snow
PLASTOVÝ PROFILOVÝ SYSTÉM FIRMY – REHAU

Plastové okna


Plastové okná vnesú do vašej domácnosti skutočný komfort. Tešiť sa môžete hlavne na veľmi odolný materiál, ktorý odolá aj nepriaznivým vplyvom počasia. Potešia vás určite aj ich výnimočné tepelno-izolačné vlastnosti. Plastové okná prinášajú tiež kvalitné bezpečnostné prvky. Majú napríklad mechanizmus, ktorý zabráni zlej manipulácii s nimi, zvoliť si napríklad môžete aj bezpečnostné sklo.Každý objekt sa spája s individuálnymi požiadavkami: Od „vysoko energeticky hospodárneho“ až po „hospodárne“ v našej palete výrobkov nájdete vhodný profil pre novostavbu, sanáciu, pre rodinný dom alebo viacbytový dom, pre nebytové alebo priemyselné stavby.


Vyberte si kvalitnú drevenú podlahu, ktorá rozžiari vaše bývanie. Prírodné drevo môže čoskoro dotvárať príjemnú atmosféru vášho bytu či domu. Náš drevený terasový systém, s dodaním až k vašim dverám. Podlaha je pripravená na individuálnu inštaláciu bez akejkoľvek odbornej pomoci alebo špeciálneho náradia - bez pílenia, bez vŕtania, bez hluku. Zvládne to ktokoľvek.

S našimi systémami ste v bezpečí!

*Zníženie strát energie pri oknách pri výmene starých drevených, resp. plastových okien z 80-tych rokov (Uf = 1,9, Ug= 3,0) za okná zhotovené z profilov GENEO (Uf = 0,86, Ug= 0,5) (veľkosť okna 123 x 148 cm).


Plastové dvere


Brillant-Design® dvere

Brillant-Design® dvere

Plastové dvere z profilového systému REHAU® Brillant-Design® sú pre vyššie nároky na dizajn a funkčnosť. S veľkoobjemným oceľovým armovaním a stavebnou hĺbkou 70mm zaručujú vysokú stabilitu. Vďaka mimoriadnej kvalite dverných systémov, ktoré sa vyrábajú z RAU–PVC® odolného proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom, vchodové dvere vyzerajú nielen dobre, ale sú aj odolné proti vetru, zime a dokonca aj vetrom hnanému dažďu.


Predstavujú systém vchodových dverí z REHAU® Brillant-Design® pre vstupné priestory pri energeticky optimálnej sanácii budovy a novostavbách s nízkoenergetickým štandardom.